تازه ها: .
صفحه اصلی درباره ما


درباره ما


دیدبان هلمند (پایگاه اطلاع رسانی ثقلین) سایت خبری و تحلیلی است که در سال 1391 به فعالیت آغاز کرد. این سایت با رویکرد بیطرفانه تلاش می کند مسایل روز افغانستان و منطقه را پوشش دهد.  هدف دیدبان هلمند ارایه خبر و اطلاعات بی طرف و در عین حال مبتنی بر منافع ملی افغانستان است. این سایت در جهت تقویت دموکراسی و مردم سالاری و نیز برای توسعه آگاهی مردم و جوانان افغانستان فعالیت می کند.

در کنار پوشش رویداد ها و تحولات سیاسی و اجتماعی کشور و منطقه، سایت دیدبان هلمند تلاش میکند جایش را به عنوان تنها منبع خبری فارسی در هلمند و حوزه جنوب کشور تثبیت کند. با نشر تحلیل ها و گزارش های بیطرف و مبتنی بر منافع ملی افغانستان، دیدبان هلمند با نشر دیدگاه های نسل جوان افغانستان، ایجاد زمینه گفتگو و بحث در زمینه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور را هدف خود میداند و بر آن است تا اطلاعات و خبر ها را به صورت متوازن و بی طرف به مردم ارایه کند.

دیدبان هلمند از روند های دموکراتیک و حقوق بشری حمایت کرده و زمینه را برای بهبودی و توسعه فرهنگ همپذیری و تساهل اجتماعی فراهم می کند.

دیدبان هلمند از مطالب و تحلیل های مخاطبان اش استقبال می کند و در ویرایش مطالب دست باز دارد.

 

 

مخاطبان برای تماس با سردبیر سایت میتوانند به این آدرس پیام بفرستند:

این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

اشتراک با دوستان:
اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!