تازه ها: .
صفحه اصلی درباره ما


درباره ما

 

 

خلاصه اهداف سایت


دیدبان هلمند (پایگاه اطلاع رسانی ثقلین)، سایت اطلاع رسانی، خبری و تحلیلی است که در سال ۱۳۹۱ به فعالیت آغاز کرد. این سایت با رویکرد بیطرفانه تلاش می کند مسایل روز افغانستان و منطقه را پوشش دهد.  هدف دیدبان هلمند ارایه خبر و اطلاعات بی طرف و در عین حال مبتنی بر منافع ملی افغانستان است. این سایت در جهت تقویت دموکراسی و مردم سالاری و برای توسعه آگاهی مردم و جوانان افغانستان فعالیت می کند.

در کنار پوشش رویداد ها و تحولات سیاسی و اجتماعی کشور و منطقه، سایت دیدبان هلمند تلاش میکند تا جایگاهش را به عنوان پایگاه اطلاع رسانی مطمئن و موثق (به زبان فارسی) در هلمند و حوزه جنوب کشور تثبیت کند. با نشر تحلیل ها و گزارش های بی طرف و مبتنی بر منافع ملی افغانستان، دیدبان هلمند با نشر دیدگاه های نسل جوان افغانستان، ایجاد زمینه گفتگو و بحث در زمینه های تأمین صلح و ثبات فراگیر، مشارکت در موضوعات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور را هدف خود میداند و بر آن است تا اطلاعات و خبر ها را به صورت متوازن و بی طرف به مردم ارایه کند.

دیدبان هلمند از روند نهادینه شدن بحث های دین محور، تقویت باورهای دینی، حمایت از صلح همه جانبه، دموکراسیی مبتنی بر اصول مسلم دین مبین اسلام و اعتقادات مردم افغانستان، حقوق بشر و حقوق زن حمایت کرده و تلاش می کند تا زمینه را برای بهبود و توسعه فرهنگ هم پذیری وحدت و اخوت اسلامی و تساهل اجتماعی فراهم کند.

دیدبان هلمند از مطالب و تحلیل های مخاطبان اش استقبال می کند و در ویرایش مطالب دست باز دارد.

 

مخاطبان برای تماس با سردبیر سایت میتوانند به این آدرس پیام بفرستند:

این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

ویا:

این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

اشتراک با دوستان:
اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!